Registrace uživatelů

Jak na webu nastavíte automatickou registraci uživatelů?

  1. V záložce "Nastavení" klikněte vlevo na sekci "Hlavní nastavení". Zde zaškrtněte Povolit registraci pro: (např. Registrovaní, Admin, Editoři textu...). Tím začleníte nově registrované návštěvníky webu do skupiny s pravomocemi, které umíte nastavit v nastaveních "Skupiny". Seznam registrovaných návštěvníků se nachází v "Uživatelé", kde vidíte profil registrovaných a kde je případně můžete přemístit do jiné skupiny (z Adminu do Editora textu).
  2. Dále zaškrtněte v "Hlavní nastavení" pole "Přihlašovací formulář". Na titulní stránce přibude pole na vyplnění přihlašovacího jména a hesla, link "Zapomněli jste heslo" a "Registrovat" .
  3. Pokud nechcete mít na titulní stránce přihlašování, nezaškrtávejte nic. Další možností, jak se přihlásit, je zadat za názvem webu /admin (např. www.byznysweb.cz/admin) a potom jméno a heslo.
  4. Návštěvník, který se chce registrovat, vyplní svoje celé jméno, uživatelský Login a e-mail. Na jeho e-mail mu bude zasláno vygenerované heslo.

Můj účet
Uživatel si po přihlášení na web upraví osobní údaje, změní přihlašovací jméno a heslo, prohlédne si historii nákupů, průběh vyřízení poslední objednávky a zjistí aktuální počet bonusových bodů.

 

Další funkce ByznysWebu:

Start Standard Maximum
Tvorba www stránek, tvorba stránek s balíčkem ByznysWeb Start Standard, střední balíček pro tvorbu webu, tvorbu eshopů nebo tvorbu www stránek. Tvorba webů rychle a levně. Tvorba eshopu, tvorba obchodů s kompletním balíčkem. Maximum obsahuje e-obchod, eshop, vytvořte si internetový obchod.

Adresa: www. .byznysweb.cz
E-mail:
Heslo:
Vaši novou web stránku budete mít za 5 minut funkční.
Test 15 dní zdarma!
Stisknutím tlačítka souhlasíte s obchodními podmínkami služby ByznysWeb (zobrazit)
Design můžete kdykoliv měnit.
Na výběr je více než 500 designů.
Je možné vytvořit i unikátní design.