Objednávkový formulář a Objednávky

Pod záložkou "Objednávkový formulář" naleznete přednastavená pole důležitá pro realizaci objednávky. Tento formulář můžete ihned začít používat ve Vašem elektronickém obchodě.

Seznam objednávek, kompletní správa objednávek i zákazníků se nachází v sekci OBJEDNÁVKY. Kliknutím na OBJEDNÁVKY se zobrazí seznam objednávek s vyhledáváním podle:

  • čísla objednávky
  • data vystavení objednávky
  • stavu objednávky - čeká na vyřízení, vyřizuje se, vyřízeno, expedováno, storno, reklamace
  • jména zákazníka

V sekci OBJEDNÁVKY je možné komplexně spravovat objednávky z internetového obchodu. Máte přehled, jaké zboží si zákazník objednal, jaká je hodnota objednávky, způsob dodání, jak se objednávka vyřizuje.

Potvrzení objednávky:
Zpráva o objednávce se zákazníkovi odešle automaticky po odeslání objednávkového formuláře, pokud v něm zákazník vyplní svou e-mailovou adresu.

Změna stavu objednávky:

  • Po kliknutí na číslo objednávky se zobrazí podrobnější rozpis objednávky a její historie
  • Pokud si přejete, aby byla zákazníkovi odeslána e-mailová zpráva o změně stavu objednávky, vyznačte to v zaškrtávacím políčku Zpráva zákazníkovi. Bude mu odeslán e-mail v následujícím znění: "Vaše objednávka č.... změnila stav na: ".........".
  • Přejete-li si, aby se zároveň se zprávou o změně stavu objednávky odeslal i další komentář, vyznačte to v zaškrtávacím políčku včetně komentáře. Znění komentáře napište do pole Komentář.
  • Ve "Vlastnosti bloku Produkt" - "Podpis komentáře k e-mailu zákazníkovi při změně stavu objednávky" nezapomeňte nastavit svůj automatický podpis, který se zašle při změně objednávky.

 

Další funkce ByznysWebu:

Start Standard Maximum
Tvorba www stránek, tvorba stránek s balíčkem ByznysWeb Start Standard, střední balíček pro tvorbu webu, tvorbu eshopů nebo tvorbu www stránek. Tvorba webů rychle a levně. Tvorba eshopu, tvorba obchodů s kompletním balíčkem. Maximum obsahuje e-obchod, eshop, vytvořte si internetový obchod.

Adresa: www. .byznysweb.cz
E-mail:
Heslo:
Vaši novou web stránku budete mít za 5 minut funkční.
Test 15 dní zdarma!
Stisknutím tlačítka souhlasíte s obchodními podmínkami služby ByznysWeb (zobrazit)
Design můžete kdykoliv měnit.
Na výběr je více než 500 designů.
Je možné vytvořit i unikátní design.