Rady ke zvýšení návštěvnosti web stránek

Připravili jsme pro Vás novou sekci POMOC - Přehled nejčastěji kladených dotazů:

Název domény

Webovou stránku si sami vytvoříte na doméně třetího řádu neco.byznysweb.cz. Tuto doménu třetího řádu můžete využívat zdarma již v rámci 15-denní testovací verze.

V případě, že vlastníte doménu druhého řádu (www.nazevfirmy.cz, www.domena.cz apod.), může být tato doména přesměrována na www stránku vytvořenou prostřednictvím služby ByznysWeb:

 1. Za 290 Kč bez DPH/rok doménu převedeme pod naši správu, Vy nám pouze přepošlete transfer heslo, které dorazí na e-mail držitele domény. Pro modifikaci DNS záznamů od nového registrátora klikněte na link, který obdržíte do e-mailu vlastníka domény od společnosti web4u.cz. Doména začne 24 hodin poté fungovat s novým obsahem, který jste vytvořili na ByznysWeb.cz. E-maily k doméně si vytvoříte v administraci Vašeho webu, příp. ve Vašem poštovním klientovi dle následujících rad.
   
 2. Dalším řešením je přesměrování domény změnou DNS záznamů - e-maily k doméně spravujete na našem serveru. Je nutné kontaktovat registrátora/správce domény s žádostí o změnu DNS na:
  • sada jmenných serverů: NSS:NETHOST:15
  • primární: dns.irisoft.cz
  • sekundární: sns.irisoft.cz

   E-maily k doméně si vytvoříte v administraci Vašeho webu, příp. ve Vašem poštovním klientovi dle rad. Nastavení DNS záznamů není naší společností zpoplatněno.
    
 3. Poslední možností je změna IP adresy v A záznamu. Přesnou adresu Vám na požádání zašleme e-mailem. Změnou IP adresy zůstávají e-maily k doméně u dosavadního poskytovatele.

V případě volby řešení č. 2 a 3 je nutné nás po změně nastavení kontaktovat.


Pokud máte zájem o registraci nové domény, můžete ji objednat přímo přes administraci Vašeho webu - START - napravo Rozšířit balík o další funkce, příp. objednat rovnou po uplynutí 15-denní testovací lhůty. Tímto způsobem si ihned ověříte, zda je požadovaná doména volná.

Název domény (www.neco.cz) může být zcela jiný než původní název web stránky vytvořené v ByznysWeb.cz (www.cokoliv.byznysweb.cz).

Máte-li zájem o registraci více domén, ze kterých by byl návštěvník přesměrován na Vaši základní doménu, kontaktujte nás.

 

UPOZORNĚNÍ!

V případě, že vlastníte doménu .com, .eu, .net apod., je nutné pro změnu DNS nastavit tyto hodnoty:

primární: dns.viwefix.cz
sekundární: sns.viwefix.cz

Pro změnu IP adresy platí postup uvedený v bodě č. 3 -  přesnou hodnotu IP adresy Vám na požádání zašleme e-mailem.

Po realizaci nastavení nás prosím kontaktujte.

« Zpět

 

Další funkce ByznysWebu:

Start Standard Maximum
Tvorba www stránek, tvorba stránek s balíčkem ByznysWeb Start Standard, střední balíček pro tvorbu webu, tvorbu eshopů nebo tvorbu www stránek. Tvorba webů rychle a levně. Tvorba eshopu, tvorba obchodů s kompletním balíčkem. Maximum obsahuje e-obchod, eshop, vytvořte si internetový obchod.

Adresa: www. .byznysweb.cz
E-mail:
Heslo:
Vaši novou web stránku budete mít za 5 minut funkční.
Test 15 dní zdarma!
Stisknutím tlačítka souhlasíte s obchodními podmínkami služby ByznysWeb (zobrazit)
Design můžete kdykoliv měnit.
Na výběr je více než 500 designů.
Je možné vytvořit i unikátní design.