Rady ke zvýšení návštěvnosti web stránek

Připravili jsme pro Vás novou sekci POMOC - Přehled nejčastěji kladených dotazů:

FTP - Program FileZilla

Pro uploadování potřebných souborů doporučujeme program FileZilla, lze jej stáhnout zde.

1. Otevřte program FileZilla a zadejte přihlašovací údaje, kt. naleznete v administraci Vašeho webu v sekci Nastaveni - Emaily a FTP, zmáčkněte ENTER na klávesnici:

2. otevře se úvodní přehled adresářů na Vašem FTP, překlikněte se do www_root:

3. a následně až do sekce FILES, kam nahráváte soubory ve formátu PDF, DOC, XLS, JPG, SWF... - /www_root/domain/nazev-webu/files. Upozornění: nahrávání souborů do jiných adresářů může poškodit obsah Vašeho webu):

4. ve složce Files vytvořte novou složku, příp. otevřte již vytvořený adresář:

 

5. nahrávání souborů - v pravém okně se zobrazují soubory z Vašeho FTP k webu, v levé části máte přehled disků a externích zařízení připojených k Vašemu počítači. Nejdříve vyberte úložiště dat z Vašeho počítače, poté klikněte na danou složku nebo soubor levým tlačítkem myši a přetáhněte do pravého okna:

6. pro kopírování více složek nebo souborů najednou můžete využít tlačítko SHIFT - klikněte na první soubor, kt. potřebujete nakopírovat, stisknete a držte SHIFT na klávesnici a myší (nebo šipkou) rolujte dolů nebo nahoru. Jakmile dosáhnete poslední soubor, kt. potřebujete na FTP přenést, pustíte SHIFT a zvýrazněné soubory přetáhnete do pravého okna.

« Zpět

 

Další funkce ByznysWebu:

Start Standard Maximum
Tvorba www stránek, tvorba stránek s balíčkem ByznysWeb Start Standard, střední balíček pro tvorbu webu, tvorbu eshopů nebo tvorbu www stránek. Tvorba webů rychle a levně. Tvorba eshopu, tvorba obchodů s kompletním balíčkem. Maximum obsahuje e-obchod, eshop, vytvořte si internetový obchod.

Adresa: www. .byznysweb.cz
E-mail:
Heslo:
Vaši novou web stránku budete mít za 5 minut funkční.
Test 15 dní zdarma!
Stisknutím tlačítka souhlasíte s obchodními podmínkami služby ByznysWeb (zobrazit)
Design můžete kdykoliv měnit.
Na výběr je více než 500 designů.
Je možné vytvořit i unikátní design.